Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5508381



*

nr 550 8381


Akvarell

Kust, 15x22


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 3 november 2008
kl 16:56:54


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kust kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri vatten vattenfärg
  • 6382 Akvarell
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:26
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:22
  • 6578 Akvarell
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:22
  • 7080 Blandteknik
    2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 19:03
  • 6565 Blandteknik
    Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:03
  • 6402 Blandteknik
    Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr